De Condé: “Heb met Vercauteren gesproken”

30-03-2023 16:07

De Condé: “Heb met Vercauteren gesproken”

Roberto Martinez deed geen beroep op Mike Trésor en Bryan Heynen van KRC Genk. Domenico Tedesco had ook geen plaats voor het duo in zijn eerste selectie. “Een totaal gebrek aan respect”, zei een boze Dimitri De Condé. Is hij na een paar dagen al bekoeld?

Mike Trésor is met 7 doelpunten en 18 assists aan een uitstekend seizoen bezig. Toch werd de aanvallende middenvelder van KRC Genk niet opgeroepen door nieuwbakken bondscoach Domenico Tedesco. Ook Bryan Hernen viel naast de selectie.

Dimitri De Condé reageerde furieus: “Ik stel vast dat spelers die bij hun club niet spelen wél worden opgeroepen. Ik vind dit een totaal gebrek aan respect naar onze club toe.”

Intussen heeft de Head of Football van KRC Genk contact gehad met Frank Vercauteren, technisch directeur bij de KBVB. “Ja, ik heb gesproken met Franky Vercauteren – een constructief gesprek met veel wederzijds respect. We hebben onze standpunten aan elkaar uitgelegd. Er zal in de toekomst nog gesproken worden.”

“De mening van onze club en mijzelf is na twee wedstrijden niet veranderd. Ik blijf het een onderwaardering van de Belgische competitie vinden. Dan heb ik het niet alleen over de Genk-jongens, bij andere ploegen zijn er nog. Je geeft het signaal aan jonge Belgische spelers dat ze beter op de bank kunnen gaan zitten bij een Southampton, Leicester of PSV, terwijl drie van onze ploegen Europese kwartfinales bereikten en Club Brugge overwinterde in de Champions League. Zo slecht zal de Belgische competitie dan toch niet zijn”, besluit De Condé in Het Laatste Nieuws.

 

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

De fans van Antwerp FC, Union en Racing Genk tellen de uren af. Eén van...

INSTA-FOOT: Vakantiefoto’s Walsh, Deschacht, Hoedt, Courtois

INSTA-FOOT: Vakantiefoto’s Walsh, Deschacht, Hoedt, Courtois

Thibaut Courtois dook net als Neymar op de GP Formule 1 in Monaco op. De...

FOTO’S: Antwerp – Union langs de lijn

FOTO’S: Antwerp – Union langs de lijn

Het Bosuilstadion liep vol voor de clash tussen Antwerp FC en Union Saint-Gilloise. Paul Gheysens...

REACTIES fans op verkoop Club Brugge

REACTIES fans op verkoop Club Brugge

Bart Verhaeghe, Vincent Mannaert en twee zakenpartners stellen hun aandelen bij Club Brugge te koop....